ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування композиту

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

Фрезеровка композита. Фрезерная резка композита

Фрезерування композиту виконується фахівцями «НІОС-КОРП» на фрезерних верстатах з ЧПУ. На власному устаткуванні виконуються всі види фрезерних та гравірувальних робіт.

Найчастіше піддаються обробці за допомогою фрезерних верстатів з ЧПУ композитні алюмінієві панелі (АКП). Основною особливістю попиту на композитні панелі є легка обробка. Композитні панелі мають невелику вагу, вони міцні та довговічні. З композитних матеріалів, можна, виготовити сучасні рекламні конструкції та ефектно змінювати зовнішній фасад будівель та споруд.

Неймовірна ціна на Фрезерування композиту АКП – композитних панелей від компанії Nios-Corp

Алюмінієві композитні панелі – універсальний листовий матеріал, що складається з двох листів алюмінію товщиною 0,3 мм та полімеру. Має достатню жорсткість. АКП підходять для нанесення прямого друку, тому цей матеріал часто використовують для виготовлення різних табличок, покажчиків і вивісок. Невелика товщина АКП, різноманітність колірної гами, відтінків, ефектів типу «металік», золото/срібло, глянець/мат, дзеркало тощо виділяють його серед інших рекламних та оздоблювальних матеріалів.

Після фрезерної обробки на верстатах з ЧПУ практично виходять готові вироби, яким необхідно лише надати форму, адже за допомогою фрезерування одразу вирізаються всі необхідні пази, отвори та заокруглення. У процесі фрезерування завжди використовуються якісні фрези, завдяки чому виходить рівний край, без задирки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку фрезерування композитних панелей необхідно підготувати файл із завданням в електронному вигляді, у відповідних програмах: Corel Draw, ArtCAM, AutoCAD, Solidworks та ін.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Надаємо послуги шліфування як 2D поверхонь, фігурних виробів, а також різьблених рельєфних зображень. Послуги оплачуються окремо залежно від складності виробу.
 2. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 3. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 4. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 5. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.