ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування пінопласту

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

Фрезерная резка пенопласта

Важливим завданням транспортування будь-якого товару грає його спосіб упаковки.

Для решения этой задачи все чаще используют такие материалы как пеноплистирол (пенопласт), а также его один из самых популярных производителей XPS Styrodur (Стиродур).

Пінопласт має важливі особливості в експлуатації – це легкість, висока теплоізоляція та шумоізоляція. Він застосовується в багатьох галузях промисловості, таких як зовнішній декор будівель і споруд, утеплення фасадів, зовнішня реклама, захисна упаковка різних товарів. Тому, пінопласт виробляється різної міцності та щільності осередків (показник спіненості).

Фрезерування пінопласту в Києві

Компанія «НІОС-КОРП» лідер у галузі створення захисного пакування, ложементів, вкладишів з пінопласту за допомогою фрезерного обладнання, для якісного та безпечного транспортування товарів.

Пінопласт легко обробляється навіть ножем. Більш професійна обробка можлива за допомогою розкрою гарячою струною, за допомогою лазерного різання. Наша компанія не ріже пінопласт лазером через виділення сильних токсичних речовин при нагріванні лазерним променем.

Фрезерне різання це найскладніший і високотехнологічний процес обробки пінопласту. Саме за допомогою фрезерування пінопласту можна задати будь-яку форму, візерунок і навіть найскладніші комірчасті вкладиші з різною глибиною та різних геометричних форм в одній площині.

Фрезерування пінопласту в промислових умовах вимагає обов’язкових допусків до такого матеріалу, як пінополістирол (стиродур) та обладнання для обробки.

Фрезерні верстати з ЧПУ можуть обробити матеріал на глибину до 70 мм.

Фрезерный станок режет пенопласт без сколов, дефектов, как по прямым линиям, так и по любой траектории, которую задает мастер с помощью прописания специальной программы. Фрезерная резка пенопласта позволяет изготовить не только плоские изделия, но и 3D формы и элементы.

Компанія «НІОС-КОРП» має власні фрезерні верстати ЧПУ для створення як великогабаритних деталей, так і дрібних криволінійних елементів.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Надаємо послуги шліфування як 2D поверхонь, фігурних виробів, а також різьблених рельєфних зображень. Послуги оплачуються окремо залежно від складності виробу.
 2. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 3. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 4. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 5. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.