ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Бейджи виготовлення

Чому ми?

  • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
  • Виконуємо термінові замовлення день в день.
  • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
  • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення — 200 грн.

Дуже часто в різних бізнес сферах використовуються спеціальні бейджі, на яких є лаконічна і важлива інформація про співробітника і компанії, яку він представляє. Такі невеликі картки носять співробітники банків, працівники готелів, кафе, ресторанів і магазинів, а також інших установ зі сфери обслуговування. Як правило, на бейджі пізготовленіе бейджовомещается логотип обслуговуючої компанії, а також посаду, прізвище та ім’я співробітника. Це дозволяє відвідувачеві звертатися до обслуговуючого персоналу максимально коректно – по імені та по батькові, що сприяє встановленню між клієнтом і співробітником довіри і хорошого контакту. Бейджи іноді носять на шийному шнурку, але частіше за все вони кріпляться до одягу спеціальним кріпленням.

Типи бейджів

Бейжда – важливий атрибут сучасного бізнесу, що має інформацію про заклад та обслуговуючому співробітника. Чим багатше і серйозніше компанія, тим більше уваги вона приділяє цим зовнішніх носіїв свого рекламного логотипу. Носіння бейжда практикується не тільки в офісних працівників і персоналу зі сфери обслуговування, їх ще успішно використовують при різних масових заходах – семінарах, конференціях, з’їздах. Цим переслідуються дві мети – зробити бренд компанії впізнаваним і популярним, а також мати можливість ідентифікації співрозмовника при контакті з ним. У компанії «Ниос-Корп» можна виготовити бейджи самих різних конфігурацій і дизайну, абсолютно індивідуальних для кожного з численних брендів.

На даний час спостерігається три основних типи бейджів:

  • паперові;
  • металеві;
  • пластикові.

Найбільшою популярністю користуються пластикові бейджі, які виготовляються з прозорого або кольорового акрилу. Для додання їм привабливих обрисів і форм важливо здійснити раціональний розкрій вихідного матеріалу і якісну порізку заготовок.

Способи порізки заготовок з акрилу

Акрил – матеріал дуже крихкий, тому його порізку краще здійснювати за допомогою лазерної установки, яка забезпечує будь-які фігурні різи, красиві і чисті, що не вимагають додаткової обробки краю, а також дуже тонку і економну лінію різу. Можна порізати заготовки і на фрезерному верстаті з ЧПУ, але в цьому випадку при механічному навантаженні, яку забезпечує фреза, по краю вироби можливі тріщини і відколи, що тягне за собою додаткові зусилля на доведення краю до гладкого стану.

Замовити бейджів у компанії «Ніос-КОРП»

Ціни на виготовлення бейджів дивіться тут: ПРАЙС

Фахівці компанії «Ниос-Корп» мають неперевершений досвід роботи на сучасному обладнанні, завдяки чому виконають будь-яке замовлення з креативом і фантазією, гідними найсолідніших замовників. Наша якість і швидкість виконання робіт приємно здивують і порадують вас – за вельми короткий час ви отримаєте вироби будь-якого ступеня складності і об’єму з акуратно обробленими краями і ексклюзивним дизайном. Замовляйте порізку заготовок для виготовлення будь-яких бейджів в компанії «Ниос-Корп» і ненав’язливо популяризує свій бренд серед клієнтів.