ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Лазерна різка та фрезерування | Nios-Corp

Лазерна порізка. Переваги «NIOS-CORP»:

Лазерна різка та гравіювання в Києві. Ціна і якість гарантовані. Висока точність при створенні декоративних предметів і POS-матеріалів.

ГОЛОВНЕ – КЛІЄНТ

Звертаючись до компанії «Ніос-КОРП», Ви завжди отримуєте кваліфіковану пораду спеціаліста, оперативний розрахунок вартості замовлення, професійний швидкий підхід у вирішенні поставленого завдання і якісне обслуговування.

Власна база

“Ніос-КОРП” має в своєму розпорядженні власну виробничу базу, що дозволяє в найкоротші терміни виготовити вироби в одиничному екземплярі, а також малими і великими партіями. Створюємо продукцію за індивідуальними заявками, пропонуючи доступні ціни за її розробку і виготовлення.

Будь-якої складності

Виконуємо в найкоротший термін будь-який, навіть складний дизайнерський задум. Сучасне програмне забезпечення дозволяє розкроїти матеріал по найхитромудрішим контурам, вирізати найвигадливіший орнамент. Ювелірна точність, швидкість та якість – це головні козирі компанії.

Зручне місце розташування

Територіально виробництво розташоване в районі ст. м. Чернігівська, на Лівому березі.

ПРО КОМПАНІЮ

Основним напрямком діяльності Компанії є надання послуг лазерного різання і гравіювання неметалічних матеріалів. Виготовлення пластикових, дерев’яних виробів різної складності, будь-якого тиражу. У тому числі послуги, Компанія пропонує реалізацію комплексних проектів оформлення магазинів, ресторанів, кафе, офісних приміщень, лабораторій тощо Виготовляємо під замовлення POSM з пластика як без підсвічування, так і з застосуванням діодного підсвічування. Лазерне різання в Києві; і гравіювання, виготовляємо: pop-і pos-продукцію, різні гутікі (вироби, які після лазерного різання обробляються на спеціальному гибочном обладнанні – це зазвичай підставки, серветниці, менюшніци, підставки під телефони, підставки для біжутерії і т.п.), виставкове обладнання, сувенірна продукція, рекламні вивіски, таблички, макети.

Працюємо по Україні: Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Вінниця

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

Розробка макета й дизайнерські роботи

Послуги оплачуються окремо, в залежності від складності замовлення.

Закупівля і доставка матеріалу

Вартість, послуги оплачуються окремо виходячи з умов і тарифів компанії-постачальника матеріалів.

Повний цикл послуг

Разработка макета, шлифовка, покраска, сборка.

Результат

Результат завжди перевершує очікування!

Services

ОСТАЛІCЬ ПИТАННЯ ЧИ ХОЧЕТЕ УТОЧНИТЬ ДЕТАЛІ?

Задайте їх нашої відповідальної особи за телефоном: (044) 500 98 07 або залиште заявку

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ ЗАРАЗ