ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування фанери

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

Фрезерная резка фанеры

Компанія «НІОС-КОРП» виконає фрезерування фанери, прямолінійне розкрій, 3D фрезерування на високотехнологічному обладнанні, у встановлені терміни.

Головними особливостями фанери є те, що вона виготовлена з деревних матеріалів, підкреслюючи натуральність та екологічність. Матеріал міцний та водостійкий, тому фанеру використовують не лише у внутрішніх роботах, а й для зовнішніх робіт.

Розглянемо докладніше основні характеристики найпопулярніших видів фанери.

Фрезерування фанери в Києві

ФСФ – вид фанеры, которую изготавливают с помощью смоляного фенолформальдегидного клея. Эта фанера характеризуется прочностью и водостойкостью Такой вид фанеры используется в строительстве, в производственной сфере, а также в изготовлении мебели, для создания элементов декора и т.п. Основной способ обработки фанеры типа ФСФ: распил, обработка с помощью станков с ЧПУ.

Компанія «НІОС-КОРП» надає послуги з розкрою фанери, обробки фанери за допомогою верстатів ЧПУ.

Фанера ФСФ не підлягає обробці лазером через концентрацію клею та щільність даного матеріалу.

Наступний вид фанери – ФК, є більш поширеним та популярним, і відрізняється методом склеювання листів шпону карбамідним клеєм. Маючи меншу водостійкість, фанера ФК найчастіше використовується в обробці внутрішньої зони приміщень, у меблевому виробництві, при виготовленні різних підставок. Такий вид фанери легко піддається лазерному різанню та фрезеруванню.

За допомогою фрезерування дуже часто саме з фанери оформлюють різноманітні деталі інтер’єру, побутових виробів, елементів декору, пакувальних матеріалів, елементів торговельного обладнання, складського та багатьох інших.

Фрезерування фанери – найпоширеніший спосіб обробки даного матеріалу в сучасному виробництві. За допомогою верстатів з ЧПУ фанеру можна різати згідно з будь-якою заданою криволінійною траєкторією, що суттєво збільшує можливості цього матеріалу, значно відрізняючи даний спосіб від простого розпилу, де крім різання по прямій лінії неможливо виконати складний візерунок. Більш того, витрата матеріалу при фрезерному різанні значно зменшується на відміну від розкрою на форматно-розпилювальному верстаті. Тобто фрезерування доступне створення будь-яких візерунків, отворів та створення об’ємного рельєфного зображення з мінімальною витратою матеріалу.

Фрезерні верстати з ЧПУ, що використовуються в сучасному виробництві, працюють за створеними фахівцями точними програмами. Фрезерування фанери проходить відповідно до заданої програми на основі підготовленого макета, який був створений заздалегідь.

Наші фахівці виконають фрезерування фанери, розкрий фанери за заданими параметрами, згідно з макетом, з високою точністю, в строго обумовлені терміни. Підготовку макета можемо взяти на себе та допомогти створити необхідну модель виробу у тривимірному зображенні.

Мы предлагаем как фанеру со склада, так и готовы резать Ваш материал.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 4. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.