ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Лазерне різання поліпропілену

Чому ми?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 200 грн.

Серед інших синтетичних матеріалів поліпропілен відрізняється високими експлуатаційними властивостями. Це дуже міцний зносостійкий матеріал, що чудово піддається обробці. Він вологостійкий і може легко переносити вплив високих температур і агресивних хімічних речовин – кислот, лугів, солей. До того ж поліпропілен легко піддається фарбуванню і абсолютно нешкідливий для людини. Його дуже широко використовують в таких важливих господарських сферах, як:

 • харчова і легка промисловість;
 • будівництво;
 • хімічне виробництво.

Як же відбувається обробка цього матеріалу?

Особливості лазерного різання поліпропілену

Поліпропілен є твердий матеріал, що володіє такими прекрасними властивостями, як:

 • високий ступінь зносостійкості;
 • міцність і надійність;
 • стійкість до впливу вологи;
 • несхильність корозії;
 • легкість в обробці.

Завдяки цим якостям поліпропілен знаходить досить широке застосування в будівництві, харчовій, хімічній та легкій промисловості. Досить твердий і термопластичний матеріал має великий успіх при виготовленні труб, різних деталей в сфері техніки і електроніки, електроізоляційних товарів, трафаретів і лекал, елементів зовнішнього і внутрішнього декору, а також різних сувенірів і рекламної продукції. Як видно, він дуже популярний через свого великого асортименту, але і завдяки невисокій вартості, що робить його доступним і затребуваним.

Легкість обробки тільки додає цьому матеріалу популярності, а обробка його на сучасному лазерному обладнанні дозволяє виконувати великі обсяги замовлень за дуже короткий час. Лазерні установки, що належать компанії “Ниос-Корп”, працюють з високою точністю і віддачею. Завдяки своїй дешевизні матеріал цей доступний у великих кількостях, а обробка на лазерних верстатах дає можливість заощадити ще й на розкрої матеріалу. Наше лазерне обладнання дає гарантовану точність порізки і красивий гладкий край вироби.

Лазерне різання поліпропілену проходить сточно за заданим зразком, що пильно контролюється електронікою. При лазерної порізки поліпропілену виключені будь-які відступи від заданого шаблону або неточності виконання. Тонкий промінь лазера забезпечує не тільки високу точність різу, а й рівні гладкі краю, які не потребують подальшої механічної доопрацювання. Порізка проводиться безконтактним способом, до матеріалів справи не застосовують механічну фіксацію, що вберігає матеріал від механічних пошкоджень і псування поверхні.

Лазерна порізка заготовок з поліпропілену – це дуже економічний вид обробки, що дозволяє і час обробки звести до мінімуму, і зробити раціональний розкрій матеріалу. Крім того, лазерний промінь здатний вирізати найскладніші і химерні форми вироби, що робить його незамінним при виготовленні рекламної та сувенірної продукції. При цьому деформація готових виробів повністю виключена. Вартість порізки так само невисока, як і ціна вихідного матеріалу, що є дуже привабливим для багатьох замовників.

Замовлення послуг з лазерного різання поліпропілену в Києві

Компанія “Ниос-Корп” має всі технічні можливості і людські ресурси для того, щоб задовольнити всі потреби приватних осіб і компаній, які потребують виробах з поліпропілену. Ми пропонуємо нашим замовникам послуги кваліфікованих фахівців, справжніх майстрів своєї справи, які мають великий практичний досвід у виконанні найскладніших завдань на лазерних верстатах з ЧПУ. Завдяки просторій робочої поверхні і інженерним навичкам співробітників фірми можна дуже раціонально викроювати різні елементи з цілого листа поліпропілену, що істотно мінімізує відходи. Наше сучасне обладнання виробляє красиву і якісну продукцію з гладкими точеними краями і може налагодити випуск в будь-якій кількості, навіть серійний. Замовляйте послуги майстрів компанії “Ниос-Корп” з різання поліпропілену на потрібні форми і розміри. Ми забезпечимо потрібну якість і рекордну швидкість.

Для отримання кваліфікованої рекомендації фахівця і оперативного розрахунку вартості замовлення, рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування і тираж виробів;
 • вислати макет в форматах cdr, dxf, dwg. Вимоги до макетів: CorelDraw 22 версії
 • вказати вид, колір і товщину матеріалу.

Рабочее поле лазерного оборудования – 1750*950 мм.

Мінімальна вартість замовлення лазерної порізки — 200 грн. ПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета й дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо, в залежності від складності замовлення.
 2. Закупівля і доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов і тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи з тарифів обраної кур’єрської доставки.