ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

3D фрезерування по дереву на ЧПУ. Послуги на замовлення м. Київ. Доступна ціна

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

3d фрезеровка дерева в Киеве

Рекламний бізнес сьогодні не стоїть на одному місці. Він впевнено крокує в ногу із сучасним технічним прогресом. Нещодавно тривимірні зображення увійшли в життя. А вже сьогодні виробництво тривимірних об’єктів реклами стало негласною ознакою успішності та гарним тоном компаній. Найоптимальніший варіант створити великий носій реклами або оригінальну сувенірну продукцію з об’ємних дизайнерських елементів – 3д фрезерування. Це процес обробки твердої сировини, включаючи пластик, метал та дерево.

3Д фрезерування

Створюються об’єкти певної форми. Вони використовуються як рекламна атрибутика або ж, як частина якоїсь єдиної концепції дизайнерів. З цією метою сьогодні застосовуються тільки високотехнологічні лазерні або фрезерні верстати. Вони мають числове програмне управління. Це те, що дозволяє досягти високої якості таких виробів. Таким чином, створюються заготівлі різних форм без особливих обмежень у стислі терміни. Подібне обладнання надає можливість тиражувати вироби відповідно до деталей оригіналу макета. 3d фрезерування здійснюється з різноманітної сировини. Це можуть бути: композитні матеріали, алюмінієві панелі, полімери, органічне скло, поліетилен, акрил, полістирол, фанера, деревина, ДВП і ДСП та ін.

Такий процес є дуже складним, якщо розглядати його з технологічного боку. Фрезерний верстат обробляє заготовку, створює якісну тривимірну модель виробу. Під час фрезерування верстатом розрізняють чорновий та чистовий прохід. Перший має на увазі створення головних ліній об’єкта та його форми, а другий – це відточування чіткої форми виробу по 3д-моделі.

3д фрезерування включає кілька етапів. Все починається з побудови 3д-моделі виробу, після чого готується отримана модель до фрезерування. У цей час вибираються інструменти, продумується алгоритм роботи верстата з чпу. Саме тривимірне фрезерування надає можливість створювати різні об’ємні моделі різноманітної форми. Це можуть бути шаблони для лиття, барельєфи, імітація ручного різання. Таким чином, комп’ютерна 3д візуалізація переноситься у реальну різьблену конструкцію.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 4. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.