ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування дерева на ЧПУ. Фрезерне різання по дереву. Послуги на замовлення м. Київ. Доступна ціна

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

Фрезерная резка дерева

Дерево є натуральним матеріалом, який найчастіше використовується для виготовлення різноманітних предметів інтер’єру, декору, елементів реклами. Щоб дерево мало по-справжньому привабливий вигляд, не обійтися без художньої обробки. Якщо раніше майстри обробляли дерево майстерно вручну, то вже сьогодні цей процес автоматизований. Цілими серіями виготовляються таблички з різними орнаментами, гербами, логотипами, барельєфами. Їхня якість висока і вони не мають шлюбів. І все це лише за кілька годин повноцінної обробки.

Фрезерування дерева у Києві

Для фрезерування дерева застосовуються верстати нового покоління з ЧПУ. Так, як верстат управляється автоматикою, горезвісний людський чинник зовсім не впливає на весь робочий процес. А задуманий спочатку дизайн виробу, який втілюється в ескізі, буде виконаний строго точно з встановленими параметрами. На верстат передається файл із макетом. Після цього обладнання здійснює фрезерування тексту, зображення, фігур, орнаменту.

Цілком реальним є виготовлення більш об’ємних дерев’яних виробів – 3d за допомогою такої технології. Загалом її головні переваги – це прямий, криволінійний розкрій матеріалів, висока точність та швидкість, гладкий та чіткий зріз, відсутність нагару та шлюбів, скорочення відходів. Потрібно відзначити і фігурний розкрій елементів декору, отримання виробів складної форми і конфігурації. Фрезерування дерева використовується в сувенірній індустрії, в процесі виготовлення гравюр, панно, рекламних елементів, інформаційних табличок, стендів, а також покажчиків.

Найголовніша перевага такої технології полягає в унікальній можливості створювати різноманітні об’ємні конструкції, які мають сучасний та стильний вигляд. А сприймаються вони як високохудожні витвори мистецтва. Підприємці замовляють виготовлення таких виробів у досить великому тиражі. Це може бути серійне виробництво. При цьому вкладення – мінімальні.

Кожна окрема операція має свою програму з детальним планом того, як дерево оброблятиметься. Також можна використовувати гравіювання виробів та свердління отворів. Фрезерування по дереву відрізняється високою продуктивністю, гарною якістю та швидкістю.

Замовляйте таку послугу у компанії «НІОС-КОРП»! Ми пропонуємо затребувані на сьогоднішній день послуги лазерного різання, гравіювання, фрезерування, та виконуємо їх у кращому вигляді.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 4. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.