ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Лазерна порізка поролону, изолона, пластазот

Чому ми?

  • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
  • Виконуємо термінові замовлення день в день.
  • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
  • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 200 грн.

Лазерная резка поролона, изолона в Киеве

Лазерна порізка поролону (торгова назва еластичного пінополіуретану) має ряд переваг по відношенню до вирубки за допомогою преса, який може деформувати матеріал, і тому виріз не буде відповідати заданій формі вироби.

Обробка поролону за допомогою лазерного різання точно повторює контури виробів, які повинні охоронятися від деформації.
Допустима товщина різу листового поролону за допомогою лазерного обладнання можлива до 30 мм.

Поролон – це м’який, пористий матеріал, що ідеально підходить для створення вкладишів-підкладок, у які буде поміщено будь-який крихкий виріб. Фарфор, кришталь, скло і будь-який інший матеріал буде перебувати в цілковитій безпеці всередині упаковки, де присутня вкладка з поролону. Для того, щоб надати поролону необхідну для використання форму, поролон піддається фігурної різання за допомогою лазерного оборпудованія.

Найпоширенішою і високотехнологічної методикою порізки поролону є різка поролону за допомогою лазерного обладнання. За допомогою лазерних технологій стало можливим в максимально короткий термін часу обробити велику кількість матеріалу, не ризикуючи його зашкодити.

Особливою популярністю користується лазерна порізка для виготовлення ложементів з изолона.

Ізолон (пінополіетилен, поліфом, ізофен) – спінений поліетилен, іншими словами “туристична пінка”.

Різка лазером виконується безконтактно, тому лазер успішно вирізає складні фігури і окремі елементи виробів. Ізолон буває абсолютно різної товщини, тому його різка може здійснюватися успішно лише за допомогою лазерного обладнання.

Різновид изолона така як спінений поліетилен, а також пінополіетилен хімічно або фізично зшитий, вже встиг отримати високу популярність серед матеріалів, які використовуються в якості упаковки.

Обробка изолона за допомогою лазерного обладнання здійснюється на верстатах високої точності. Основна перевага лазерних технологій – це швидкість.

Ніздрюваті і дрібнопористі матеріали вкрай важко піддаються різанні, особливо якщо лінія контуру досить складна для виконання різання механічними способами. Дефекти, які виходять при механічної різанні таких матеріалів, можуть сильно перешкодити досягненню бажаного кінцевого результату. Складність різання цих матеріалів також полягає в тому, що вони досить легкі, що викликає небажані зміщення, наприклад, при різанні струною, вирубці або ж при різанні вручну.

Ціни на лазерну порізку поролону, изолона, пластазот, поліуретану дивіться тутПРАЙС

Вартість послуг порізки розраховується, виходячи, із загальної погонной довжини різу, і залежить від типу і товщини матеріалу, тиражу, складності виробу і термінів виконання замовлення.

Для отримання кваліфікованої рекомендації фахівця і оперативного розрахунку вартості замовлення, рекомендуємо виконати наступне:

  • вказати найменування і тираж виробів;
  • вислати макет в форматах cdr, dxf, dwg. Вимоги до макетів: CorelDraw 22 версії
  • вказати вид, колір і товщину матеріалу.

Робоче поле лазерного обладнання – 1750 * 950 мм.

Мінімальна вартість замовлення лазерної порізки – 200 грн.

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

  1. Розробка макета й дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо, в залежності від складності замовлення.
  2. Закупівля і доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов і тарифів компанії-постачальника матеріалів.
  3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи з тарифів обраної кур’єрської доставки.