ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Лазерна порізка акрилу (оргскло)

Чому ми?

  • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
  • Виконуємо термінові замовлення день в день.
  • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
  • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 200 грн.

Лазерная резка акрила в Киеве

Акрил (органічне скло (оргскло), або поліметакрилат (ПММА) – синтетичний полімер метилметакрилату, термопластичний прозорий пластик, який продається під торговими марками плексиглас, акрилайт, акріпласт і ін., Також відомий під назвою акрилове скло, акрил, плекс.

Лазерна порізка (різка) акрилу (оргскло), пластика в Києві стала найбільш затребуваною технологією обробки пластику, заснована на застосуванні лазерного обладнання.

За допомогою лазерної порізки в Києві можливе виготовлення пластикових підставок, менюхолдер, підставок під мобільні телефони, серветниць, буклетниць, кишень, цінникотримачів, топперів, візитниць. Ріжемо лазером букви із пластику, виробляємо розкрій листового матеріалу. Пропонуємо реалізацію комплексних проектів оформлення магазинів, ресторанів, кафе, офісних приміщень, лабораторій тощо Виготовляємо на лазерному обладнанні в Києві POSM з пластика як без підсвічування, так і з застосуванням діодного підсвічування.

Маємо власну виробничу базу, що дозволяє в найкоротші терміни виготовити вироби в одиничному екземплярі, а також малими і великими партіями. Створюємо продукцію за індивідуальними заявками.

Ціни на лазерну порізку акрилу (оргскло) дивіться тут ПРАЙС

Вартість послуг порізки розраховується, виходячи, із загальної погонной довжини різу, і залежить від типу і товщини матеріалу, тиражу, складності виробу і термінів виконання замовлення.

Для отримання кваліфікованої рекомендації фахівця і оперативного розрахунку вартості замовлення, рекомендуємо виконати наступне:

  • вказати найменування і тираж виробів;
  • вислати макет в форматах cdr, dxf, dwg. Вимоги до макетів: CorelDraw 22 версії
  • вказати вид, колір і товщину матеріалу.

Робоче поле лазерного обладнання – 1750 * 950 мм.

Мінімальна вартість замовлення лазерної порізки- 200 грн.

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

  1. Розробка макета й дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо, в залежності від складності замовлення.
  2. Закупівля і доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов і тарифів компанії-постачальника матеріалів.
  3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи з тарифів обраної кур’єрської доставки.