ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування акрилу Київ. Фрезерне різання оргскла. Доступна ціна

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

Фрезеровка акрила

Якщо у Вас з’явилися якісь свіжі ідеї для свого інтер’єру або Ви потребуєте нових рекламних конструкцій для кафе, магазинів або салонів послуг, то в такому разі придивіться до унікальних властивостей акрилу. Такий матеріал незамінний на сьогоднішній день завдяки вражаючій красі, привабливому вигляду та новим технологіям його обробки.

Фрезерные станки с ЧПУ предоставляют возможность создавать всевозможные изделия с максимальной детализацией, высоким качеством среза. Тем более, что готовая продукция бывает плоской, объемной и изогнутой. Акрил – это органическое стекло, которое является любимым материалом современных дизайнеров-оформителей. Полочки, ограждения, дверцы, аквариумы с конфигурацией разного уровня сложности – это все возможно произвести с помощью технологии фрезеровки акрила.

Фрезерування акрилу

Фрезерування акрилу вимагає дотримання багатьох умовностей. Оскільки часто такий матеріал використовується в процесі виготовлення рекламних конструкцій, предметів інтер’єру, важливо, щоб якість зрізу була дуже високою, без нагару. Досягти такого результату можна хіба що з використанням технологій, які унеможливлюють термічний вплив на матеріал. Таким способом і відбувається фрезерування органічного скла на верстатах з ЧПУ. Ця послуга гарантує високу якість занурення на відповідну глибину. Сам зріз не змінює свого кольору, а залишається повністю гладким та чистим. Розкрій здійснюється відповідно до даних такого макета. Цей матеріал холодостійкий, гнучкий, піддається на найвищому рівні механічній обробці. Він представлений у досить широкій гамі кольорів. Це те, що робить його затребуваним у різних сферах.

Фрезерування оргскла співробітниками компанії «НІОС-КОРП» – це гарантія високої продуктивності, швидкості, точності. Виготовляються предмети із контурами різного рівня складності. При цьому можна вирізати всередині самого полотна окремі деталі та елементи. Зріз не змінює свого кольору. Прозорість акрилу – це характеристика, що робить його універсальним матеріалом. Оскільки органічне скло буває забарвленим, прикрашеним гравіюванням та інкрустованим. Такий матеріал чиститиметься без проблем, так само, як і полірується. З акрилу можна зробити все, що хочете, так як не існує жодних обмежень. Терміни виготовлення замовленої продукції – мінімальні, оскільки сучасне обладнання швидкісне та продуктивне.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 4. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.