ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування ПВХ

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

Фрезеровка ПВХ

Одним із найпопулярніших матеріалів у рекламній промисловості, а також декорі залишається листовий полівінілхлорид (ПВХ).

Компанія “НІОС-КОРП” виконує обробку ПВХ будь-якої складності на власному високотехнологічному обладнанні. Наші досвідчені фахівці з високою точністю виконають фрезерування ПВХ із нанесеною печаткою, плівкою, а також двосторонній друк.

Метод фрезерного різання ПВХ є досить трудомістким процесом, який потребує особливої уваги та акуратності при виготовленні виробу.

Відмінністю фрезерного устаткування є низька температура при різанні та високі обороти, т.к. під час нагрівання цей матеріал може деформуватися.

Фрезерування ПВХ у Києві

Головною відмінністю фрезерного різання ПВХ є точність розмірів, гладкість краю виробу, збереження гарного різу по торцю.

Настійно не радимо виконувати фрезерування ПВХ на лазерному устаткуванні, т.к. при нагріванні лазерним променем відбувається виділення отруйних речовин, що може призвести до сильної інтоксикацією організму. ПВХ при нагріванні виділяє хлор, який при взаємодії з повітрям утворює соляну кислоту, яка, осідаючи на устаткуванні, з часом починає руйнувати його частини.

За допомогою фрезерування ПВХ край виробу не змінює колір, на відміну лазерної обробки, де зріз стає коричневим на торцевій поверхні, видалення якого практично неможливо, т.к. пари проникають у пористу поверхню, що погіршує зовнішній вигляд виробу.

Спінений ПВХ найчастіше використовують для виготовлення табличок, покажчиків, ростових фігур, об’ємних букв, декоративних елементів та виставкового обладнання.

З твердого ПВХ найчастіше виготовляють цінникоутримувачі, топпери, та ін POS матеріали, а також використовують у зовнішній рекламі.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку фрезерування композитних панелей необхідно підготувати файл із завданням в електронному вигляді, у відповідних програмах: Corel Draw, ArtCAM, AutoCAD, Solidworks та ін.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 4. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.