ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування. Фрезерне різання, порізка на ЧПУ Київ. Доступна ціна

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

Фрезеровка. Фрезерная резка

Для виготовлення об’ємної, фігурної та оригінальної рекламної продукції активно використовується сучасна технологія, назва якої є «фрезерним різанням».

Компанія ТОВ НІОС-КОРП має потужну виробничу базу. Допоможемо виконувати термінові та об’ємні замовлення лише у стислий термін. Тому послуги лазерного різання, гравіювання, фрезерування в Києві можна замовити у нас.

Розкрій матеріалів виконується на фрезерному верстаті з ЧПУ. Вам потрібно вибрати якусь основу для виробів, після чого можна розпочинати роботу над цим замовленням. Загалом фрезерна порізка – це послуга, яка надає можливість розкроювати матеріал на найвищому рівні, з контуром різної складності. Співпрацюючи з нами, Ви заощадите на матеріалі та отримаєте якісну роботу. Усі фрезерно-гравіювальні роботи виконуються за параметрами, які задаються програмою. Робота здійснюється на автоматі, завдяки чому неточності та шлюби гарантовано виключаються.

Фрезерування – Фрезерні роботи (обробка) у Києві

Сучасне обладнання розкроює матеріал ощадливо. Ви заощадите на вартості послуг та загалом на матеріалі. Фрезерування – це те, що допоможе Вам вирішити дуже складні завдання. Ви можете виготовляти матеріали реклами нестандартної конфігурації. Обробляються такі матеріали, які з деяких причин неможливо обробити за допомогою лазера.

Фрезерне різання має свої переваги: ​​швидкість роботи, регулювання глибини зрізу, виробництво рельєфних зображень, робота з різними композитними матеріалами. Матеріал розкривається фігурно або ж по прямій. Велика кількість продукції різного призначення випускається з використанням потрібних фрезерних технологій. Якщо потрібно оновити інтер’єр якогось торгового приміщення, бару чи кафе, Вам розроблять стратегію оформлення та зроблять усі роботи з нуля, починаючи від проектування та закінчуючи монтажем готових конструкцій. Виготовляються виставкові стенди, великі літери-вивіски, бейджі, елементи декору, бирки, цінники, номери та таблички. Завдяки високотехнологічному обладнанню, можна вирішити дизайнерські завдання складного рівня продуктивно та оперативно. На вартість робіт впливає обсяг замовленої продукції, вибраний матеріал, складність конфігурації.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 4. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.