ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Виготовлення номерків для гардероба

Чому ми?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислать Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 200 грн.

Гардероб – дуже важлива частина будь-якого громадського закладу, станом якого можна судити про солідність і успішності його господарів. Кожен поважаючий себе заклад намагається забезпечити зручне для відвідувачів місце, де вони можуть без побоювання залишити свій верхній одяг і деякі інші речі, з якими незручно відвідувати офіси компаній або розважальні або культурні об’єкти – театри, клуби, ігрові центри і так далі. Чіткість і ввічливість обслуговування – це візитна картка будь-якого закладу і тому цьому питанню приділяється велика увага. Для того, щоб організувати роботу вбиральні, необхідно врахувати деякі специфічні моменти, в тому числі і забезпечення достатньою кількістю номерків для обслуговування відвідувачів.

Види номерків для гардероба

номерків для гардероба. Дехто вважає цей момент несуттєвим в роботі установи або компанії, проте будь-яка успішна система складається з безлічі добре відпрацьованих дрібниць. Номерки для гардероба є такий функціональної дрібницею, яка становить невід’ємну частину загального стилю і дизайну закладу. Ці невеликі і нехитрі вироби можуть виготовлятися з дуже багатьох матеріалів:

 • пластика;
 • акрилу;
 • дерева;
 • нержавіючої сталі;
 • латуні;
 • ПВХ;
 • алюмінію і багатьох інших.

Виготовлення номерків з листових матеріалів проводиться за допомогою високих технологій – лазерного різання і гравіювання. Завдяки застосуванню такого багатофункціонального пристрою як лазерна установка, можна створювати досить оригінальні форми і дизайн виробів, які дуже вигідно підкреслять стиль оздоблення приміщення. Щоб справити сприятливе враження на відвідувача, номерки з вбиральні повинні бути привабливими і акуратними, оскільки неякісно виготовлені або затерті номерки здатні викликати дуже негативні відгуки про все закладі.

З якого б матеріалу не були виготовлені номерки, на них потрібно нанести цифри, а часто і логотип компанії. Ця гравірування може покриватися кольоровою емаллю для додання презентабельного вигляду. Такі номерки користуються великою популярністю в концертних залах, спортивних комплексах, навчальних закладах, театрах і кіно, медичних установах, публічних бібліотеках, музеях і ще багатьох установах. Покриті емаллю номерки більш контрастні і помітні, до того ж покриття оберігає гравіювання від стирання і робить більш довговічним.

Виготовлення номерків для гард

Оскільки номерки для гардероба видаються відвідувачам в обмін на їх верхній одяг, вони залишаються у них на протязі досить тривалого часу і тому повинні бути міцними і витримувати щоденну інтенсивну експлуатацію без шкоди для свого зовнішнього вигляду. Щоб забезпечити довге життя номерками, їх виготовлення повинні виробляти досвідчені дизайнери і кваліфіковані фахівці. Як правило, кожен заклад замовляє номерки в такому стилі, який не буде виділятися з загальної стилістики закладу.

З огляду на важливу роль номерків для гардероба в підтримці іміджу установи або компанії, їх виготовлення приділяється велика увага. У компанії “Ниос-Корп” для цього використовуються сучасні лазерні установки, які забезпечують високу якість обробки і точність виготовлення. Тонкий лазерний промінь крім дуже чіткої лінії різу має ще й гарну маневреність, завдяки якій таким способом можна робити не тільки прямі, закруглені або гострі контури вироби, а й виконувати більш складні контури – хвилясту, ламану або будь-яку іншу конфігурацію заготовки.

Тонка і акуратна лінія різу дозволяє дуже економно витрачати вихідні матеріали, що позитивно відбивається на вартості окремих виробів і цілих їх партій. Крім того, кромка вироби виходить дуже гладкою і красивою, що не вимагає додаткової обробки, а розміри дуже точними, ідентичними зразком або кресленням деталі.

Заказать номерки для гардероба в компании “Ниос-Корп” в Киеве

Ціни дивіться тут: ПРАЙС

Гардеробні номерки користуються великим попитом і їх виготовлення регулярно замовляється в компанії “Ниос-Корп”, яка спеціалізується на виробництві різних виробів, одержуваних лазерним способом, в тому числі і номерків для гардероба. Лазерне обладнання – це досить складний в управлінні механізм, управляти яким довіряють висококваліфікованим і добре підготовленим кадрам. У нашій компанії співробітники мають досить практичного досвіду і теоретичної підготовки, щоб виготовити дуже якісні номерки за вельми короткий термін. Замовляйте у нас порізку лазером заготовок для номерків і ваша компанія зможе забезпечити своїх відвідувачів якісними і естетичними виробами.