ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Лазерна порізка полістиролу, ПЕТ

Чому ми?

  • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
  • Виконуємо термінові замовлення день в день.
  • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
  • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 200 грн.

Лазерная резка полистирола и ПЭТ

Полістирол – жорсткий, крихкий, аморфний полімер з високим ступенем оптичного світлопропускання, невисокою механічною міцністю. Термопластичний матеріал, легко формується і забарвлюється. Добре обробляється механічними способами. Добре склеюється. Володіє низьким влагопоглощенієм, високу вологостійкість і морозостійкість.

Поліетилентерефталат (ПЕТФ, ПЕТ, лавсан) – термопластик, відомий під різними фірмовими назвами. Одним з важливих параметрів ПЕТ є характеристична в’язкість обумовлена довжиною молекули полімеру. Зі збільшенням властивою в’язкості швидкість кристалізації знижується. Міцний, зносостійкий.

Лазерна порізка (різка) полістиролу (ПС), ПЕТ в Києві дозволяє з високою точночтью, легко, швидко, з мінімальною витратою розкроїти матеріал, зробити будь-який фігурний елемент.
Завдяки таким якостям матеріалу, як: підвищена ударостійкість, морозо- і вологостійкість, гнучкість і легкість лазерна різка полістиролу в Києві, стала досить популярним методом, використовуваним при виготовленні POS-матеріалів та рекламної продукції, рекламних щитів, покажчиків, вивісок, табличок, штендерів, різного торгового і виставкового обладнання.

Для виготовлення зовнішньої реклами використовується полістирол як підставу для прямого друку при виготовленні зовнішньої і внутрішньої рекламної продукції, в тому числі різних табличок, навігаційних систем, вивісок та інших виробів з одно- або двосторонньої графікою.

простоті переробки і величезному асортименті різних марок.

Ціни на лазерну порізку полістиролу, ПЕТ дивіться тут ПРАЙС

Для отримання кваліфікованої рекомендації фахівця і оперативного розрахунку вартості замовлення, рекомендуємо виконати наступне: Вартість послуг порізки розраховується, виходячи, із загальної погонной довжини різу, і залежить від типу і товщини матеріалу, тиражу, складності виробу і термінів виконання замовлення.

  • вказати найменування і тираж виробів;
  • вислати макет в форматах cdr, dxf, dwg. Вимоги до макетів: CorelDraw 22 версії
  • вказати вид, колір і товщину матеріалу.

Рабочее поле лазерного оборудования – 1750*950 мм.

Мінімальна вартість замовлення лазерної порізки – 200 грн.

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

  1. Розробка макета й дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо, в залежності від складності замовлення.
  2. Закупівля і доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов і тарифів компанії-постачальника матеріалів.
  3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи з тарифів обраної кур’єрської доставки.