ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування поліетилену

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

У житті сучасної людини поліетилен відіграє велике значення. Він масово використовується в побуті та на виробництві, у сільському господарстві та як пакувальний матеріал. З поліетилену виконують різні деталі та ємності, будівельні матеріали та сантехнічні вироби. Його визначні якості гідно оцінені і цей матеріал дуже популярний серед різних споживачів. Однак при такій затребуваності поліетилену для задоволення потреб у ньому необхідно налагодити швидкий розкрій і порізку заготовок для виготовлення різних виробів.

Особливості фрезерування поліетилену

Полиэтилен представляет собой пластичный полимер, устойчивый к проникновению влаги и воздействию химических веществ. Он способен выдерживать серьезные механические нагрузки и отличается безопасностью для здоровья человека. Этот материал абсолютно нетоксичен и изделия из него можно применять при любых погодных условиях. Полиэтилен может подвергаться эксплуатации очень длительный период времени, что делает его выгодным и удобным. Изготовленный разными способами, полиэтилен может быть:

 • гнучким та еластичним;
 • твердим та щільним;
 • спіненим;
 • армованим;
 • високомолекулярним і таке інше.

Спосіб виготовлення поліетилену високого тиску визначає сферу його застосування.

 • Листовий ПЕ є універсальним багатофункціональним матеріалом, що чудово підходить для створення зовнішніх конструкцій і внутрішньої обробки приміщень.
 • Дуже хороший ПЕ в рекламній промисловості, оскільки легко піддається тисненню та нанесенню малюнків.
 • Його можна використовувати як термоізолятор і навіть термоклей у різних галузях діяльності людей.
 • У військовій промисловості він застосовується для виготовлення броні на обмундирування та корпусів військової техніки.
 • У харчовій промисловості виконує функції захисного пакувального матеріалу для харчових продуктів.
 • Підвищена морозостійкість та хороша пластичність дозволяють створювати складні вироби криволінійних нестандартних форм.

Однако для создания всех этих нужных изделий необходима качественная обработка и порезка материала на заготовки заданных форм и конфигураций. Фрезеровка полиэтилена на станках с программным управлением способна обеспечить высокую точность полученных заготовок и большую скорость их производства.

Технологічний процес фрезерування поліетилену на верстатах з ЧПУ.

Компанія «Ніос-Корп» має в своєму розпорядженні сучасний парк високоточного обладнання для порізки цільного матеріалу на окремі заготівлі певної форми та розміру. Фрезерне різання поліетилену з можливістю запрограмувати кінцевий результат і задати всі етапи технологічного процесу. Це дозволяє виконувати будь-які форми заготовок та забезпечує їхню повну ідентичність заданим параметрам. Причому весь процес відбувається в автоматичному режимі, без участі оператора. Спочатку виконується в графічному редакторі креслення, яке заводиться на згадку про комп’ютера і під час різання за точністю виконання завдання стежить комп’ютерна програма.

Таке управління, яке не залежить від людського фактора, виключає механічні помилки та випадкові неточності операторів, що зводить до абсолютного мінімуму шлюб та відходи. Фрезерування проводиться спеціальними фрезами, виготовленими з інструментальних та швидкорізальних сталей. Надійна фіксація матеріалу, що обробляється на станині верстаті і правильний швидкісний режим виключають вібрацію і не допускають похибок при порізці, а попередньо заданий розкрій дозволяє дуже економно витрачати матеріал.

Заказать порезку полиэтилена на фрезерном станке с ЧПУ

Сьогодні дуже багато фірм пропонують свої професійні послуги з кваліфікованого різання різних матеріалів. Компанія «Ніос-Корп» вже не один рік займається наданням таких послуг, у тому числі виконуємо фрезерування поліетилену на верстатах з програмним управлінням. Наші спеціалісти за роки роботи пройшли добру школу і здобули до своєї вищої технічної освіти ще й навички практичної роботи. У нас до кожного клієнта є індивідуальний підхід і ми можемо виконати роботу будь-якого рівня складності як при замовленні великої партії, так і при поодиноких завданнях. Наше сучасне обладнання дозволяє виконати замовлення за короткий термін і з високою якістю. Замовляйте порізку поліетилену в компанії «Ніос-Корп» – забезпечте собі деталі високої точності та якості обробки за цілком прийнятною ціною.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.