ул. Магнитогорская, 1, м. Черниговская, Левый берег. Киев

073 687 87 47 Viber | (044) 500 98 07 | (068) 687-87-47 | nioskiev@gmail.com

Фрезерування МДФ

ЧОМУ МИ?

 • Без вихідних, і вийдемо в нічну зміну.
 • Виконуємо термінові замовлення день в день.
 • Якісно виконаємо будь-який обсяг роботи.
 • Перетворити вашу ідею в готовий виріб.

+38 068 687 87 47
+38 073 687 87 47 (Viber)

Вислати Макет

ПРАЙС | Мінімальне замовлення – 400 грн.

фрезерная резка МДФ, фрезеровка МДФ

Такий матеріал, як МДФ, знайомий сьогодні всім споживачам. Оскільки з нього виробляється безліч декорованих предметів, рекламних та меблевих конструкцій, а також оздоблювальних панелей. Особливість матеріалу полягає у відмінних експлуатаційних характеристиках. Тому він привернув увагу багатьох виробників.

Виготовляються плити МДФ пресуванням пилу під високим режимом температур і тиском. Відповідно, такий матеріал і виходить дуже міцним, щільним, але разом із цим, і легким. МДФ є універсальним матеріалом, який славиться високим механічними, технологічними, естетичними показниками. Його можна використовувати і для обробки різних внутрішніх приміщень. І не доведеться турбуватися про вплив на здоров’я та безпеку. Плити, виготовлені із натуральної сировини плити, є нешкідливими.

Фрезерування МДФ

МДФ зовсім не жолобиться, а також не боїться впливу променів сонечка, вологи. Повністю готовий матеріал відрізняється багатою фактурою та представлений різними кольорами. Фрезерування МДФ має широку сферу застосування: реклама, меблеве виробництво, конструктивні елементи та оздоблення.

У процесі обробки МДФ знадобляться сучасні фрезерувальні верстати. Так, як вони автоматизовані, псування матеріалу виключається. Розкрій матеріалу на верстатах надає можливість максимально скорочувати відходи. Спочатку готується ескіз проекту та відповідний до нього макет. Далі макет передається на верстат. Він і виконує задані маніпуляції без помилок: якісно та чітко.

На фрезерних верстатах можна не тільки розкроювати матеріал, а й виготовляти об’єкти складних форм. Після обробки матеріал відрізняється високою якістю кромки. Її можна додатково і не обробляти, так як вона готова до подальшого фарбування і розтину лаком. Існує велика кількість варіантів фрезерування. Якщо Ви звернетеся до фахівців кваліфікованого рівня компанії «НІОС-КОРП», ви будете приємно здивовані якістю роботи. Ми виконуємо також послуги лазерного різання, гравіювання. Але саме фрезерування мдф у Києві має попит.

МДФ дуже активно задіюється у будівництві, в інтер’єрі приміщень, а також у рекламі. Легкість обробки матеріалу, вологостійкість, стійкість до мікроорганізмів, доступна ціна – це те, що робить МДФ поширеним та затребуваним матеріалом.

Ціни на фрезерне різання та гравіювання дивіться тутПРАЙС

Ми також надаємо додаткові послуги, такі як:

 1. Розробка макета та дизайнерські роботи. Послуги оплачуються окремо залежно від складності замовлення.
 2. Закупівля та доставка матеріалу. Послуги оплачуються окремо виходячи з умов та тарифів компанії-постачальника матеріалів.
 3. Доставка замовлення в будь-яку точку України кур’єрською доставкою «Нова
 4. Пошта», «Автолюкс». Послуги оплачуються окремо, виходячи із тарифів обраної кур’єрської доставки.

Для отримання кваліфікованої рекомендації спеціаліста та оперативного розрахунку вартості замовлення рекомендуємо виконати наступне:

 • вказати найменування та тираж виробів;
 • Креслення приймаються у форматах: CDR, DXF, STL, STEP. Дивіться тут: Вимоги до макетів.
 • вказати вигляд, колір та товщину матеріалу.

Робоче поле фрезерного обладнання – 2000*2800 мм.

Мінімальна вартість замовлення фрезерного різання – 400 грн.